Töötegijad

 

Jaak Aus
Koguduse õpetaja
5300 7734
jaak.aus@eelk.ee
Kaisa Kirikal
Koguduse abiõpetaja
5347 8967
kaisa.kirikal@eelk.ee
Saima Sellak-Martinson
Koguduse diakon
5301 5848
saima.sellak-martinson@eelk.ee
Tiit Zeiger
Koguduse diakon
 Meelis Holsting Meelis Holsting
Koguduse diakon
Kevin Kirs
Koguduse diakon
619 9100
kevin.kirs@eelk.ee
Piret Aidulo
Koguduse peaorganist
5300 8796
piret.aidulo@eelk.ee
Marika Kahar
Koguduse organist
5300 7594
marika.kahar@eelk.ee
Sven Torpel
Koguduse haldusjuht
517 2466
sven.torpel@eelk.ee
Vootele Hansen
Koguduse juhatuse esimees
5342 2737
vootele.hansen@eelk.ee
Ines Ormus
Koguduse sekretär
5300 8086
ines.ormus@eelk.ee
Külli Saard
Koguduse vaimulike assistent
619 9112
kylli.saard@eelk.ee
Margit Umjärv
Koguduse raamatupidaja
margit.umjarv (ät) eelk.ee
Jaanus Ruiso
Kirikumees
5300 6378
jaanus.ruiso@eelk.ee
Rein Vrager
Kirikumees
512 7835
  Vilju Nõuakas
majandusmees
Signe Aus
Koguduse lastetöö juhataja, Kaarli Kooli direktor
524 2804
signe.aus@eelk.ee
Helen Treier
Kaarli Kooli õppealajuhataja
525 4523
kaarlike@eelk.ee
  Kaarli kooli ja lasteaia töötajad