Noortekoor

Noortekoor on mõeldud lastekoorist väljakasvanud noortele, kel soov laulmisega põhjalikumalt edasi tegeleda.
Ootame laulma noori alates 14 – st eluaastast!
Meie repertuaaris on 2-3 häälset ilmalikku ja vaimulikku koorimuusikat nii eesti kui ka välisautoritelt. Sekka ka rahvamuusikat, spirituaale ja gospelit. Noortekoor annab võimaluse koos laulda ning tunda rõõmu mõnusast muusikast.

Lisaks laulmistele Kaarli koguduses ning lastetöö ettevõtmistel oleme osalenud ka praostkonna suurematel muusikaüritustel (Advendikontsert, vaimulik laulupäev). 2010. aasta ning 2015.aasta suvel osalesime EELK Vaimulikul laulupeol Tartus

2010. aastal sügisel viibisime kontsertreisil Soomes (Lappeenranta) ning teisel advendil esitlesime muusikastuudio CD plaati “Meie missa “ ja “Parim plaan”.

2011. aasta suvel õnnestus meil käija kontsertreisil Norras (Lunde, Drangedal).

2012. aasta juunis külastasime Kaarli koguduse sõpruskogudust Inglismaal (Beckenhami St George’ i kogudus), kus andsime kontserdi ning laulsime Jumalateenistusel.
2012. aasta detsembris andis ansambel kaks jõulukontserti Tallinki Rootsi laeval ning osales koos koguduse kammerkoori ning kontsertkooriga Mart Siimeri muusikalis “Neljas kuningas”.

2013.aasta augustis viibisime kontsertreisil Saksamaal (Schmalkalden, Gotha, Landefeld).
2013. detsembris andis noorteansambel kaks jõulukontserti Tallinki Rootsi laeval.

2014. veebruaris – kontsert isamaaliste lauludega Lappeenrantas (Soome)Tuglase Seltsi 25. juubelil.
2014. augustis toimus kontsertreis Taani, kus lauldi Jumalateenistusel Maribo toomkirikus ning anti kaks kontserti(Slagelses ja Rodbys).
2014. septembris võttis ansambel osa “Maarja laulude festivalist”, mis toimus Tartu Maarja kirikus.

2015.aasta juunis osales ansambel festivalil “Garda Verona Estate 2015” Itaalias, kus anti kaks kontserti ning lauldi kahel jumalateenistusel.
2015. juulis osales noorteansambel vaimulikul laulupeol Tartus.

2016. mais osales noorteansambel Nancy “Voix du Monde” festivalil Prantsusmaal.

2017. aprillis osales noorteansamabel festivalil Hispaanias “Canta en Primavera in Malaga”
2017. oktoobris viibiti kontsertreisil Lappeenrantas, kus anti koos kohaliku koguduse kooriga kontsert “Eesti – Soome 200”

Kindlasti ei puudu meie tegemistest ka muud vahvad tegemised. Proovid toimuvad igal igal esmaspäeval kell 16.30–18.30 koguduse maja saalis (Toompuiestee 4).

Kõik uued lauljad on teretulnud!

info Maarian Lend