Lastekoor

Lastekoori ootame laulma 7–10 aastaseid poisse ja tüdrukuid. Koor annab võimaluse omandada erinevate maade vaimulikke lastelaule, mille kaudu pööratakse tähelepanu hääle kujundamisele ning muusikaliste võimete arendamisele. Samuti ei puudu meie tundidest liikumine, muusika kuulamine ja pillimäng. Lisaks laulmistele oma koguduses ning lastetöö ettevõtmistel oleme osalenud ka praostkonna suurematel muusikaüritustel (Advendikontsert, vaimulik laulupäev).

2010. aasta ning 2015. aasta suvel osalesime EELK Vaimulikul laulupeol Tartus ning sügisel viibisime kontsertreisil Soomes (Lappeenranta).
Suureks rõõmuks oli osavõtt 2011. aasta noortelaulupeost “Maa ja ilm”.

2012. aasta sügisel külastasime Riia Meþaparka kogudust, kus laulsime Jumalateenistusel ning sama aasta jõulude ajal osalesime koos koguduse kammerkoori ning kontsertkooriga Mart Siimeri jõulumuusikalis “Neljas kuningas”.

2013. aasta septembris külastasime sõpruskogudust Soomes(Forssa), kus laulsime Mihklipäeva perejumalateenistusel.

2015. aasta juunis toimus kontsertreis Soome (Lappeenranta), kus lauldi jumalateenistusel Sammonlahti kirikus ning anti kontsert Lappee kirikus (Lappee kogudus 600).

Suurematel esinemistel teeme koostööd erinevate solistide ja instrumentalistidega.
 Proovid toimuvad kolmapäeviti koguduse maja saalis (Toompuiestee 4)
 kell 15.15–16.15

Kõik uued laululapsed on teretulnud!

Juhendajad Liivi Põldmäe ja Karina Kivikas.

kaarlike@eelk.ee