Kirikukooli (pühapäevakooli) traditsioon on meie koguduses taaselustatud juba 1989. aastast.

Kirikukool (pühapäevakool) on oluline ettevalmistus lapse koguduse ellu astumisel. Käsitleme piiblilugusid, lapse suhet Jumalaga ja teiste inimestega, kiriku ajalugu, moraali ja eetika küsimusi ning paljusid teisi teemasid vastavalt lapse vanusele rühmatöö, vestluse, mängu, käelise tegevuse jms kaudu. Ühiselt tähistame kirikuaasta pühasid.

Eelkõige on kirikukool mõeldud luterlikku kirikusse kuuluvate perekondade lastele, kuid see on ka suurepärane võimalus kristlase tee alustamiseks ning heade sõprade leidmiseks, kellega koos seda teed käia. Seega on kirikukool mõeldud kõigile, kes nende teemade vastu huvi tunnevad.

Tegevus toimub tsükliõppena. Tunnid toimuvad pühapäeviti kell 12.00 koguduse maja ruumides.

Kohtumised I perioodil:
1. oktoober kell 10.00 kirikus perejumalateenistus.
8. oktoober kell 12.00 tund koguduse majas.
21. oktoober kell 10.30 perematk Manni rabas.
29. oktoober kell 12.00 tund koguduse majas.
12. november kell 12.00 tund koguduse majas.
26. november kell 12.00 tund koguduse majas.
3. detsember kell 10.00 perejumalateenistus – süütame advendiküünlad.
17. detsember kell 12.00 jõulutund.
24. detsember kell 13.00 jõululaupäeva perejumalateenistus.

Kirikukooli ootame lapsi vanuses 3–15 aastat.  Hetkel tegutseb kaks vanuserühma: lasterühm ja noorterühm.Õpetajateks on vajaliku väljaõppe saanud koguduse liikmetest vabatahtlikud töötegijad.

Kirikukool on osalejatele tasuta, soovi korral saab teha vabatahtliku annetuse.

Perekohvikud toimuvad kord kuus laupäeva hommikuti kell 11.  Mõnus laupäevahommik kohvi ja suupistetega, huvitava vestluse ning muusikalise etteastega. Lastele samal ajal avatud mängutuba.Perekohvik on avatud koguduse maja saalis ja sinna on oodatud kõik vanusest ja pereliikmete arvust sõltumata! Kohv ja tee on kohviku poolt, palume kõigil omalt poolt ühise laua katmiseks kaasa võtta midagi kohvikõrvast.

Perejumalateenistused toimuvad neli korda aastas. Ootame teid sinna koos perega. Lapsed on oodatud õnnistamisele ja armulauale, jutluse ajal on lastele oma tegevus. Esinevad Kaarlikese muusikastuudio ja Kaarli Kooli lapsed.

Lisaks toimuvad erinevad pereüritused, väljasõidud ja laagrid, millest juba eraldi teada anname.

Kaarli Kooli kohta saab täpsemalt lugeda KAARLI KOOLI KODULEHEKÜLJELT.

info