Kirikukooli (pühapäevakooli) traditsioon on meie koguduses taaselustatud juba 1989. aastast. Seega oleme järjepidevalt tegutsenud juba üle kahekümne aasta.

Iga perekond peab tähtsaks teatud moraalseid väärtusi. Kahjuks ei ole kristlikke väärtushinnanguid ning ristiusu põhitõdesid enamikes Eesti lasteasutustes võimalik tundma õppida. Seda olulist lünka püüame oma kirikukoolis täita. Piiblilugusid, lapse suhet Jumalaga ja teiste inimestega, kiriku ajalugu, moraali ja eetika küsimusi ning paljusid teisi teemasid käsitletakse vastavalt lapse vanusele läbi rühmatöö, vestluse ja mängu. Loomulikult kuulub asja juurde käeline tegevus ja muusika. Ühiselt tähistame kirikuaasta pühasid.

Eelkõige on Kirikukool mõeldud luterliku kirikusse kuuluvate perekondade lastele, kuid tulla võivad ka kõik need, kes nende teemade vastu lihtsalt huvi tunnevad ning neid tähtsaks peavad.
Tegevus toimub tsükliõppenaSama temaatika on teatud perioodi ajal käsitlemisel kõigis vanuserühmades eale sobiva metoodikaga.
Tunnid toimuvad nädalavahetustel pühapäeviti kell 12 koguduse maja ruumides. Kirikukooli ootame lapsi vanuses 3-15 aastat. Rühmas on keskmiselt 10 last.
Õpetajateks on vajaliku väljaõppe saanud koguduse liikmetest vabatahtlikud töötegijad.
Kirikukool on osalejatele tasuta, soovi korral saab teha vabatahtliku annetuse.

KAARLIKESE KIRIKUKOOLI I TSÜKKEL 2018
„Püha maa“
Püha maa – püha kellele ja miks? Juured – iisraeli rahva ajalugu. Millises kultuuris kasvas ja tegutses Jeesus? Püha maa nüüd ja praegu.

7. oktoober kell 12.00 Tund: Sissejuhatus aastasse ja tsükli teemasse.
13. oktoober kell 11.00 Perekohvik
14. oktoober kell 10.00 Lõikustänupüha perejumalateenistus ja sügislaat.
21. oktoober Tundi ei toimu. Vaheaeg.
28. oktoober kell 12.00 Tund.
4. november kell 12.00 Tund.
11. november kell 12.00 Tund.
18. november kell 12.00 Tund.
24. november kell 11.00 Perekohviku perepäev
2. detsember kell 12.00 I tsükli lõpetamine. Advendiküünalde süütamine.
6. detsember kell 17.30 Kaarlikese advendikontsert Kaarli kirikus.
10. detsember Tundi ei toimu.
16. detsember Kirikukooli jõuluüritus.
24. detsember kell 13.00 Perejumalateenistus Kaarli kirikus.

II tsükli esimene tund toimub 13. jaanuaril 2019 kell 12.00 .

Perekohvikud toimuvad kord kuus laupäeva hommikuti kell 11.  Mõnus laupäevahommik kohvi ja suupistetega, huvitava vestluse ning muusikalise etteastega. Lastele samal ajal avatud mängutuba.Perekohvik on avatud koguduse maja saalis ja sinna on oodatud kõik vanusest ja pereliikmete arvust sõltumata! Kohv ja tee on kohviku poolt, palume kõigil omalt poolt ühise laua katmiseks kaasa võtta midagi kohvikõrvast.

Perekohvikud toimuvad: 13. oktoober, 24. november, 8. detsember

Perejumalateenistused toimuvad neli korda aastas. Ootame teid sinna koos perega. Lapsed on oodatud õnnistamisele ja armulauale, jutluse ajal on lastele oma tegevus. Esinevad Kaarlikese muusikastuudio ja Kaarli Kooli lapsed.

14. oktoober kell 10.00 Lõikustänupüha jumalateenistus
24. detsember kell 13.00 Jõululaupäeva perejumalateenistus
21. aprill kell 10.00 ülestõusmispühade perejumalateenistus
12. mai kell 10.00 emadepäeva perejumalateenistus.

Lisaks toimuvad erinevad pereüritused, väljasõidud ja laagrid, millest juba eraldi teada anname.

Kaarli Kooli kohta saab täpsemalt lugeda KAARLI KOOLI KODULEHEKÜLJELT.

info