Lapsed

KAARLIKE
Mida Kaarlikeses teha saab? Võimalusi on päris mitmeid ja igav meil igatahes ei ole. Millest osa võtta, sõltub juba sinust enesest.

Kaarlikese alla koonduvad mitmed valdkonnad:

Kaarlikese kirikukool – nendele, kes tunnevad, et teadmised kristlikust maailmakäsitlusest, kultuuriloost ning piiblilugudest vajaksid täiendamist ning tahaksid veeta toredalt aega mõnusas seltskonnas.

Kaarli Kool (Koguduse Lasteaed ja kool) – nendele, kes veel koolis ei käi, aga selleks tahavad valmistuda või lihtsalt vahvas rühmas oma oskusi ja andeid soovivad arendada.

Kaarlikese muusikastuudio ja loovusklubi – on neile, kes tahavad arendada oma esinemisoskust ja eneseväljendust; neile, kes soovivad põhjalikumalt tegeleda laulmisega; neile, kes huvituvad tantsust ja liikumisest; tüdrukutele, kes tahaksid käia tüdrukute klubis ja paljudele teistelegi.

Kaarlikese Perekooli ootame vanusest ja perekonnaseisust sõltumata kõiki, keda huvitavad peresuhted, kristlik kasvatus, laste arengu toetamine ja oma mõtete teistega jagamine. Lisaks on võimalus koos perega pereklubi kokkusaamistel igasuguseid põnevaid ettevõtmisi kaasa teha – matkata, lauamänge mängida, kokata jne.

Kaarlikese tegemistest saad täpsemalt lugeda KAARLIKESE KODULEHEKÜLJELT ja Kaarli Kooli kohta KAARLI KOOLI KODULEHEKÜLJELT.

tel 5300 6856
info