ETTETELLIMINE: KAARLI KOGUDUSE GÜMNAASIUM 1918-1936

Novembrikuu esimesel nädalal tähistab Kaarli Kool oma tegutsemise kümnendat aastapäeva. Sel sügisel alustas koolis õppetööd ka esimene gümnaasiumiklass, luues nii mõttelise silla aastatel 1918–1936 Tallinnas tegutsenud Kaarli (koguduse) eragümnaasiumiga.

Selleks puhuks ilmub novembri esimesel nädalal raamatuna kirikuajaloolase professor Riho Saardi allikapõhine uurimus ““Põrmust tähtede poole”. Kaarli koguduse gümnaasium 1918–1936. Ühe ainulaadse kooli ajalugu” (212 lk).

Raamat (värviline) on illustreeritud rohke fotomaterjaliga.

Raamatu ettetellimine on alanud ja selle tiraaži määrab ära ettetellijate hulk.

Raamatu hind ettetellimise ja tasumise korral enne 24. oktoobrit on 15 eurot, 1. novembrist on hind 18 eurot.

Ostusoovist saab teatada kuni 24. oktoobrini e-postile:

kylli.saard@kaarlikogudus.ee.

ETTETELLIMINE: KAARLI KOGUDUSE GÜMNAASIUM 1918-1936
Scroll to Top