Jumalateenistused

Kaarli kool

DIAKOONIA

Kandke ├╝ksteise koormaid, n├Ánda te t├Ąidate Kristuse seadust /Gal 6:2/

N├Ánda kirjutas Paulus Galaatia kogudusele 48. aastal, kui ta andis juhtn├Â├Âre koguduse elu korraldamiseks. Soovime ka oma koguduses elavdada diakooniat├Â├Âd, j├Áuda abi ja toetust vajavate koguduseliikmeteni, sest ├╝heskoos kantud koorem on alati kergem.

Seet├Áttu kutsume k├Áiki koguduseliikmeid julgelt oma kodukoguduse poole p├Â├Ârduma mitmesuguste k├╝simuste ja soovidega. ├ťheskoos saame oma elu ja ├╝mbritseva muuta paremaks ja elamisv├Ą├Ąrsemaks ning ├╝ksteise toetamise konkreetsemaks.

Oodatud on ka uued t├Â├Âtegijad v├Ąrskete ideede ning j├Áuga. Kuid allj├Ąrgnevalt l├╝hidalt ettev├Átmistest, mis on koguduses hetkel teoksil hoolekande-valdkonnas.

Diakooniatoimkond
Siia kuuluvad inimesed, kes on leidnud aega ja soovi ligimesi aidata. K├Áik, kes soovivad koguduse hoolekandet├Â├Âs kaasa l├╝├╝a, on teretulnud liituma toimkonnaga !

Koduk├╝lastused
Diakooniat├Â├ h├Álmab ka kodude k├╝lastamist. Kodusid k├╝lastavad eesk├Ątt koguduse diakooniatoimkonna liikmed, soovi ja vajaduse korral k├Ąivad koguduse vaimulikud kodust armulauda jagamas.

Kirikusse/kontserdile toomine
Toome liikumisraskustega inimesi autoga kirikusse.

ÔÇ×Kaarli seeniorid
Iga kuu kolmandal kolmap├Ąeval kell 14 toimub kogudusemaja ├Áppeklassis elukogenud koguduseliikmete m├Ánusas ├Áhkkonnas kokkusaamine, kus p├Ánevust lisavad ka igakordsed huvitavad k├╝lalised. Olete teretulnud osa v├Átma!

Koraalikoor
Iga kuu esimesel neljap├Ąeval, algusega kell 13 kogunetakse kogudusemaja ├Áppeklassis, et ├╝hiselt laulda koraale ja muid vaimulikke laule. Koor aitab p├╝hap├Ąeviti jumalateenistusel koraalide ning liturgia laulmisel. K├Áik uued liikmed on teretulnud.

Leinar├╝hm
Oled ehk kogenud erinevaid loobumisega seonduvaid tundeid ja m├Átteid. Lein v├Áib v├Átta rohkem j├Áudu kui keegi oskaks arvata, seep├Ąrast tahab kogudus olla Sulle toeks ka selles eluetapis.
Nimelt koguneb meie koguduses j├Ąrjekordne leinar├╝hm, kuhu saavad tulla kaotusvalu kogenud inimesed, kes v├Áivad k├Áige paremini m├Áista leinaga kaasnevaid tundeid ning anda seel├Ąbi ├╝ksteisele j├Áudu elu j├Ątkata.
Leinar├╝hm koguneb seitse korda, kokku saadakse ├╝ks kord n├Ądalas.

Kui soovid individuaalselt vestelda, saada lisainfot v├Ái tulla leinar├╝hma, v├Áta kindlasti ├╝hendust Saima Sellak-Martinsoniga (tel 619 9100; 5301 5848; [email protected])!

Koguduse ajakirja ÔÇ×Sulane koju saatmine
Kogudus annab v├Ąlja koguduse igap├Ąevaelu, ajalugu ning tulevikuplaane tutvustavat infolehte ÔÇ×Sulane. K├Áigile soovijaile, kes kirikus liiguvad harva v├Ái ei p├Ą├Ąse kodust v├Ąlja, saadame ajakirja koju.

Tooliv├Áimlemine
Igal neljap├Ąeval kell 11 kogunevad kogudusemajja need, kes soovivad j├Ąrgida m├Átet: ÔÇ×Terves kehas terve vaim! Nimelt tegeleme t├Áhusa ja turvalise v├Áimlemisega - tooliv├Áimlemisega. K├Áik, kes te soovite toredas seltskonnas ja m├Ánusa muusika saatel end liigutada, olete teretulnud! NB! Vanus ei m├Ąngi siin mingit rolli!

├ärgem t├╝digem head tehes, k├╝ll me omal ajal ka l├Áikame, kui me enne ├Ąra ei n├Árke! Niisiis, kuni meil on veel aega, tehkem head k├Áikidele, eriti aga usukaaslastele! Gal 6:9-10