Jumalateenistused

Diakoonia

Kaarli kool

KAARLIKE

Mida Kaarlikeses teha saab? VÔimalusi on pÀris mitmeid ja igav meil igatahes ei ole. Millest osa vÔtta, sÔltub juba sinust enesest.

Kaarlikese alla koonduvad mitmed valdkonnad:

Kaarlikese kirikukool - nendele, kes tunnevad, et teadmised kristlikust maailmakÀsitlusest, kultuuriloost ning piiblilugudest vajaksid tÀiendamist ning tahaksid veeta toredalt aega mÔnusas seltskonnas.

Kaarli Kool (Koguduse Lasteaed ja kool) - nendele, kes veel koolis ei kĂ€i, aga selleks tahavad valmistuda vĂ”i lihtsalt vahvas rĂŒhmas oma oskusi ja andeid soovivad arendada.

Kaarlikese muusikastuudio ja loovusklubi - on neile, kes tahavad arendada oma esinemisoskust ja enesevĂ€ljendust; neile, kes soovivad pĂ”hjalikumalt tegeleda laulmisega; neile, kes huvituvad tantsust ja liikumisest; tĂŒdrukutele, kes tahaksid kĂ€ia tĂŒdrukute klubis ja paljudele teistelegi.

Kaarlikese Perekooli ootame vanusest ja perekonnaseisust sÔltumata kÔiki, keda huvitavad peresuhted, kristlik kasvatus, laste arengu toetamine ja oma mÔtete teistega jagamine. Lisaks on vÔimalus koos perega pereklubi kokkusaamistel igasuguseid pÔnevaid ettevÔtmisi kaasa teha - matkata, lauamÀnge mÀngida, kokata jne.

Kaarlikese tegemistest saad tĂ€psemalt lugeda KAARLIKESE KODULEHEKÜLJELT ja Kaarli Kooli kohta KAARLI KOOLI KODULEHEKÜLJELT.