TALLINNA PÜHAVAIMU KOGUDUSES ALUSTAB LEINAGRUPP

Pühavaimu koguduse majas Tallinnas, Pühavaimu 4, alustab 23. aprillil 2017 tegevust leinagrupp.

Grupiga kutsutakse liituma täiskasvanud inimesi, kes on lähedase kaotanud viimase kahe aasta jooksul. Kokkusaamised on viiel korral, igal teisel pühapäeval algusega kell 18. Grupi viimane kohtumine toimub 18. juunil 2017.

Lähedase surmaga kaasneva leina mõju on mitmekihiline. Kaotus toob kaasa muudatused leinaja igapäevaelus ja mõjutab tema võimet tajuda ümbritsevat maailma. Lein on alati isiklik ning nõuab enesega tegelemist. Paraku põgenetakse valu eest sageli argistesse askeldustesse. Läbi töötamata ja välja rääkimata kaotus jääb leinaja saatjaks pikaks ajaks. Alla surutuna on leina mõju toimetulekule ja tervisele veel pikaajalisem.

Leinagrupi eesmärk on toetada inimest leinaga toimetulekul, võimaldada oma kaotuse jagamist ning aidata leida uusi võimalusi tulevikuks.

Grupi tööd juhivad hingehoidjad Kreet Aun ja Vaike Pungas.

Grupis osalemine on tasuta. Grupis osalemiseks on vaja eelnevalt registreerida. Võimalik on ka individuaalne tugi.

Osalemiseks ei pea olema kiriku liige.

Soovijad saavad täiendavat infot telefonil 5211065 või e-aadressil kreet.aun@gmail.com