Tallinna praostkonna vaimulike palvekett. Saima Sellak-Martinson.

Ristiinimesed, palvetagem! Ühispalves on jõud.

EELK Tallinna Toompea Kaarli koguduse diakon SAIMA SELLAK-MARTINSON:

„Sina, Issand, ära keela mulle oma halastust; sinu arm ja su ustavus hoidku mind alati!“ (Ps 40:12).

Püha, kõigeväeline Jumal!

Me täname Sind selle suure armu eest, mida Sa meile igal päeval osutad: tänu Sulle, et Sa oled kindla saatjana meie kõrval, meid julgustad, toetad ja kõigist raskustest läbi kannad.

Me kummardame Sinu ette ja palume: õnnista meie kirikut, aita igal koguduseliikmel Sulle truuks jääda ja kogu oma eluga kuulutada usku Sinusse. Juhi meid, et oskaksime üksteisega alati rahu ja armastuse keeles suhelda; kaota riid ja vaen riikide ja rahvaste vahel, et tekkinud pinged ja konfliktid võiksid laheneda rahumeeles. Anna meile üksmeelt ja vastastikust mõistmist, õpeta meid üheskoos õigesti tegutsema, et viiruse levikust tingitud keeruline olukord kontrolli alla saaks ja igapäevaelu tavapärasesse rütmi naaseks. Ole kõigi kannatajate ligi: toeta eluraskustes väsinuid, kurbi, haigeid ja õnnetuid, anna jõudu alati Sinu peale loota ja Sinule toetuda. Halasta meie peale ja saada meid igal päeval oma armuga, kuni kord Sinu aujärje ette jõuame.

Sinule kuulub meie kiitus ja tänu igavesti.Aamen.