Pöördumine koguduse liikmete poole

Armsad Kaarli koguduse liikmed ja kooli ning lasteaia lapsevanemad! Hea Kaarli kogukond!

Saan meid nii nimetada, sest selle poole oleme viimastel aastatel liikunud, et Tõnismäel võiks tegutseda kogukond, kes tegutseb erinevates valdkondades, kuid samas ühise eesmärgi nimel.

Täna oleme selles olukorras, kus kokkuhoidmine ja toetamine on muutunud meie jaoks  väga oluliseks ja kindlasti ühtsuse jaoks märgilise tähendusega.

Seoses viiruse levikuga ja sellest tingitud eriolukorraga Euroopas, oleme kõik tundnud ja kogenud igapäevaelus muudatusi. On neid, kes on kaotanud töö või on  sissetulek märgatavalt vähenenud. Majanduslikud raskused on puudutamas paljusid inimesi.

Püüame omaltpoolt teha kõik, et kogudus, lasteaed ja kool võimalikult kergelt kehtestatud eriolukorras ka majanduslikud raskused saaks ületatud, mis paratamatult kaasnevad, kui ei peeta jumalateenistusi, talitusi ning lapsed ei käi lasteaias ja koolis. Keerulises olukorras on ka meie üürnikud.

Kõiki majanduslike tagasilööke koguduses ja koolis, ei ole siiski võimalik ületada ilma Teie abita. Selleks, et ka kriisijärgselt meie tegevused jätkuksid vajame me igaühe panust.

Siinkohal tahan tänada neid, kes juba on uurinud ja osutanud abi  selleks, et Kaarli Kool ja Kaarli kogudus keerulise ajaga hakkama saaks.

Head inimesed, kes tunnete, et Kaarli kogudus, Kaarli Kool on teie jaoks otseselt või kaudselt tähendusega, siis kutsun teid toetama sel keerulisel ajal meie tegvust!

Võimalused kooli ja koguduse toetuseks.

1. Võtan Kaarli koguduse ja kooli oma hommiku- ja õhtupalvesse.
  2. Palvetan kõikide haigete ja kannatavate inimeste eest.
  3. Teen püsikorralduse pangas koguduse heaks ja kannan iganädalase jumalateenistuse annetuse koguduse arvele.

Annetuse saaja: EELK Tallinna Toompea Kaarli kogudus
SEB, arve: EE171010022004706006
Swedbank, arve: EE392200221011214295

• Teen püsikorralduse oma liikmeannetuse tasumiseks igakuuliselt. https://kaarlikogudus.ee/toeta-kogudust/liikmeannetused/või muudan makse suurust.
  • Toetan ühekordse annetusega kogudust.Annetuse saaja: EELK Tallinna Toompea Kaarli kogudus
    SEB, arve: EE171010022004706006
    Swedbank, arve: EE392200221011214295
  • Jätkan lasteaia õppemaksu tasumist, vaatamata sellele, et laps lasteaias ei käi. Võimalusel toetan õppemaksule lisaks Kaarli Kooli tegevust ühekordse annetusega või vormistades püsikorralduse. Toetuse saaja: EELK Tallinna Toompea Kaarli KogudusEE332200221056298548 Swedbank„annetus kooli heaks“
  • Toetan Kaarli Kooli, et need lapsed, kellede vanemad on sattunud majandusraskustesse, saaksid jätkata lasteaias ja koolis käimist.

Toetuse saaja: EELK Tallinna Toompea Kaarli Kogudus
EE332200221056298548 Swedbank„õppemaksu toetuseks“.

• Toetan Kaarli Kooli tegevust. Toetuse saaja: EELK Tallinna Toompea Kaarli KogudusEE332200221056298548 Swedbank„annetus kooli heaks“.

Oleme tänulikud, kui leiate võimaluse toetuseks, sest just koos tegutsemine annab võimaluse, et ka see viirus ja häda teeb meid tugevamaks ühtse perena.

Hoidku meid Jumal!