Otsime vabatahtlikke otseülekande operaatoreid

Alustasime jõulude ajal regulaarsete YouTube’i otseülekannetega pühapäevastelt ja kirikupühade jumalateenistustelt. Seda ikka selleks, et vähendada terviseriski ning et teenistustest saaksid osa ka inimesed, kel pole võimalik kirikusse kohale tulla. Uued võimalused toovad aga alati ka uusi väljakutseid.

Seoses sellega otsime vabatahtlikke OTSEÜLEKANDE OPERAATOREID — inimesi, kes oleks valmis kirikus jumalateenistuse ülekande läbi viima. Kui Sul on huvi ja soovi koguduse ellu selliselt panustada ja saada ka põnevaid kogemusi, võta palun ühendust vaimulike assistendi Urmo Treisaltiga (urmo.treisalt@kaarlikogudus.ee). Kõik vajaliku õpetame selgeks juba kohapeal ja töö käigus, eelduseks on vaid arvutikasutamise oskus. Ülekandeid tuleb igal abilisel teha 1-2 pühapäeva kuus.

Toimunud ülekannetega saab huvi korral tutvuda koguduse YouTube’i kanalil.