Koguduse vaimulikud viivad matusetalitusi läbi kirikus ja kabelis ka praegusel piirangute ajal.

Matuse korraldamise soovi korral võtke ühendust koguduse kantselei või vaimulikega.

Matusel võiks võimalusel osaleda väiksem, kõige lähem ring inimesi.

Suures Kaarli kirikus on vahemaad lihtne hoida. Istumiskohad on märgistatud ja istuda sinna tuleks ka istuda. Kuna kabelis on ruumid väiksemad, siis mahub sinna ka vähem inimesi.

Kogudusel on olemas salvestustehnika, tänu millele saame kirikus matusetalituse privaatselt internetis üle kanda ja salvestust saab ka hiljem vaadata. Nii saavad talitusest osa ka need sugulased, sõbrad ja tuttavad, kes matusele kohale tulla ei saa.

Koguduse õpetaja Jaak Aus kõneleb YouTube’i videos kristliku ja ilmaliku matuse erinevusest ning matuse korraldamisest