Kaarli koguduses on alustamas kevadine LEERIKOOL.

Leerikooliga liitumiseks ei pea olema eelnevalt ristitud ja / või kirikuga seotud. Me ootame kõiki huvilisi! Kutsume leeritundidest osa võtma kõiki neidki, kellel leerikooli läbimisest on palju aastaid mööda läinud, kuid kes soovivad oma teadmisi ristiusust värskendada ning jätkuvalt usus kasvada.

Alustame leerikursusega aprilli lõpus või maikuu alguses, kursus lõppeb juuni-juuli lõikes. Leerikursuse algusaeg sõltub hetkel aprilli lõppu jäävast riigipoolsest otsusest meie kodumaal täna valitsevat erilist olukorda kas leevendada või mitte. Loodame väga, et võiksime leerilastega taas kontaktõppest osa saada, kui mitte, siis alustame interneti vahendusel.

Leerikursusele registreerimine on avatud ja registreerimisvormi leiab Kaarli koguduse veebilehel

Head inimesed! Jagage ja levitage kevadise leerikooli infot oma sõprade ja tuttavate seas, et aina enam ja enam võiks olla neid, kes saaksid osa Jumala armastusest ja Tema igapäevasest õnnistavast ligiolust!