Jumalateenistused jõulupühadel

Armsad kaasteelised!Käesoleval aastal tulevad jõulud teisiti, vähemasti jumalateenistuste osas.

Oleme lisanud tavapärastele jõululaupäeva teenistustele kaks jumalateenistust. Selleks, et inimesi hajutada ja kõigil võiks olla kirikus võimalikult turvaline.

Kirikusse saame korraga ühele teenistusele lubada 400 inimest ja seepärast on vajalik jumalateenistustele eelregistreerimine. Seda saab teha internetis (https://www.eventbrite.com/…/eelk-tallinna-toompea…), pärast jumalateenistusi kirikus ja koguduse kantseleis. Jumalateenistustelt ja kantseleist saab vastava pääsme konkreetsele teenistusele ja netis registreerunud saavad e-postile kinnituse ja nemad eraldi pääset välja printima ei pea.

Palume ka eelregistreerunutel tulla kirikusse 20 minutit varem. Siis teame, kui palju saame lasta kirikusse neid inimesi, kes ei ole registreerunud aga sooviksid siiski Jõuluevangeeliumist osa saada.

Kuni 12-aastased lapsed ennast kirja paneme ei pea.Loodan, et peame selliselt jõulupühi korraldama esimest ja viimast korda, aga mine tea.

Tallinna Kaarli kirik on jõululaupäeval avatud kell 7.40- 8.15; 9.00-19.00 ja 21.00-23.30

JUMALATEENISTUSED JÕULULAUPÄEVAL, 24. DETSEMBRIL:

kell 7.45 Neljapäevahommiku missa (registreeruma ei pea)

kell 10:00 Jumalateenistus. Jutlustab diakon Saima Sellak-Martinson.

kell 12:00 Perejumalateenistus. Jutlus on lastetöötegijatelt ja diakon Meelis Holstingult.

kell 14:00 Jumalateenistus. Jutlustab koguduse abiõpetaja Kaisa Kirikal.

kell 16:00 Jumalateenistus. Jutlustab koguduse õpetaja Jaak Aus.

kell 18:00 Jumalateenistus. Jutlustab piiskop emer Einar Soone.

kell 22:00 Missa. Jutlustab koguduse õpetaja Jaak Aus (registreeruma ei pea).

Ootame selleks päevaks kiriku ustele vabatahtlikke laululehti jagama ja inimesi juhatama. Palun anda teada oma valmisolekust abistada Urmo Treisaltile, urmo.treisalt@kaarlikogudus.ee

Jõulupühade jumalateenistused

25. detsember kell 10.00 Esimese jõulupüha missa.

26. detsember kell 12.00 Teise jõulupüha missa.

27. detsember kell 10.00 Jõulupühajärgse pühapäeva missa. Jutlustab Rapla koguduse õpetaja Mihkel Kukk.

Rõõmu ja rahu soovides

Õpetaja Jaak Aus