Enammakstud tulumaksu annetamine

Elektroonse tuludeklaratsiooni esitajad saavad annetada soovi korral oma tagasisaadava tulumaksu tulumaksusoodustusega isikute nimekirja kantud mittetulundusühingule, sihtasutusele või usulisele ühendusele.

• Annetada saab kuni kolmele ühingule ning ükski annetus ei tohi olla väiksem kui üks euro.
• Annetada võib kogu tagasisaadava maksusumma või osa sellest.
• Annetuse saab teha deklaratsiooni lehel „Esitamine“, kus tuleb valida nupp Lisa saaja. Seejärel saate valida ühingu ja kirjutada summa, mille soovite annetada.

Kui soovite oma tuludeklaratsioonist tagasisaadava rahaga toetada Kaarli kogudust või mõnda muud organistasiooni, siis kasutage head võimalust!

Kaarli koguduse on tulumaksusoodustusega isikute nimekirja kantud järgmise nimega: Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Tallinna Toompea Kaarli kogudus.