mai 2022

Missa, Taevaminemispüha

P 29. mai

Missa
PÜHA VAIMU OOTUS – Kristus ütleb: Kui mind maa pealt ülendatakse, siis ma tõmban kõik enese juurde! Jh 12:32

P 29. mai

E 30. mai

T 31. mai

Muusikaõhtu
Kaarli kontsertkoori kevadkontsert. Sissepääs vaba

No event found!

Viimased teated

Vaimulik sõna

Lootus ulatub vahevaiba taha sisimasse, kuhu Jeesus, meie eeljooksja, on läinud sisse meie heaks. (Hb 6:19–20)

Apostel Paulus kirjutab kirjas roomlastele 5. peatükis: “Et me nüüd oleme saanud õigeks usust, siis on meil rahu Jumalaga meie Issanda Jeesuse Kristuse läbi, kelle läbi me oleme usus saanud ligipääsu ka sellele armule, milles me seisame, ja me kiitleme oma lootusest Jumalalt saadavale kirkusele. Aga mitte ainult sellest, vaid me kiitleme ka viletsusest, teades, et viletsus toob kannatlikkuse, kannatlikkus läbikatsutuse, läbikatsutus lootuse. Aga lootus ei jäta häbisse, sest Jumala armastus on välja valatud meie südamesse Püha Vaimu läbi, kes meile on antud.”

Olenemata ajast soovib inimene rahu, nii nagu armastust, lähedust, mõistmist, lohutustki. Inimene tahab seda oma suhetes, oma mõtetes ja südames nii teiste inimestega läbi käies kui ka iseeneses pidada.

Loe edasi …